@ziome3eknh to nie Poczta tylko jakieś gówno co się nazywa Polskie Centrum Doręczeniowe?♂️ Kilka lokalnych urzędów korzysta z ich usług i tak wysyłają listy do mieszkańców.
posted in twitter
@ziome3eknh to nie Poczta tylko jakieś gówno co się nazywa Polskie Centrum Doręczeniowe?♂️ Kilka lokalnych urzędów korzysta z ich usług i tak wysyłają listy do mieszkańców.
@ziome3eknh to nie Poczta tylko jakieś gówno co się nazywa Polskie Centrum Doręczeniowe?♂️
Kilka lokalnych urzędów korzysta z ich usług i tak wysyłają listy do mieszkańców.— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 06:27AM