@zakino4 @DenisMarciniak problem w tym, że mieszkam w centrum Polski?
posted in twitter
@zakino4 @DenisMarciniak problem w tym, że mieszkam w centrum Polski?
@zakino4 @DenisMarciniak problem w tym, że mieszkam w centrum Polski?
— tomasz (@tomasz)
Dec 18, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 18, 2022 at 11:34PM