@z00ltar @pila3d @WojtekKardys @thenitrozyniak jak fura w leasingu to nie ma opcji, żeby nie było AC… zresztą to są grosze przy cenie auta więc głupotą byłoby nie branie ubezpieczenia
posted in twitter
@z00ltar @pila3d @WojtekKardys @thenitrozyniak jak fura w leasingu to nie ma opcji, żeby nie było AC… zresztą to są grosze przy cenie auta więc głupotą byłoby nie branie ubezpieczenia
@z00ltar @pila3d @WojtekKardys @thenitrozyniak jak fura w leasingu to nie ma opcji, żeby nie było AC… zresztą to są grosze przy cenie auta więc głupotą byłoby nie branie ubezpieczenia
— tomasz (@tomasz)
Dec 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 05, 2022 at 09:53PM