tomaszwyka

Z nieba mi spadła (hehe kumacie… z nieba)… ta informacja bo w przyszłym roku się przeprowadzam w miejsce gdzie nie mam szans na FTTH ani w ogóle żaden kabel… tak więc skazany byłem na Starlinka i okazuje się, że właśnie rocznie zaoszczędzę 2640zł :) https://bit.ly/3APJ8EO

Z nieba mi spadła (hehe kumacie… z nieba)… ta informacja bo w przyszłym roku się przeprowadzam w miejsce gdzie nie mam szans na FTTH ani w ogóle żaden kabel… tak więc skazany byłem na Starlinka i okazuje się, że właśnie rocznie zaoszczędzę 2640zł :) https://bit.ly/3APJ8EO



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 26, 2022 at 09:31AM