@xkom_pl serio trzeba się rejestrować po każdej wypłacie? ;-)
posted in twitter
@xkom_pl serio trzeba się rejestrować po każdej wypłacie? ;-)
@xkom_pl serio trzeba się rejestrować po każdej wypłacie? ;-)
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 23, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 23, 2016 at 08:17PM