@xchaotic nie piję od 18 miesięcy, oszczędzam około 20tys rocznie ?
posted in twitter
@xchaotic nie piję od 18 miesięcy, oszczędzam około 20tys rocznie ?
@xchaotic nie piję od 18 miesięcy, oszczędzam około 20tys rocznie ?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 08:03PM