@xchaotic nie mam pojęcia jak to działa
posted in twitter
@xchaotic nie mam pojęcia jak to działa
nie mam pojęcia jak to działa
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 4, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2020 at 08:47PM
nie mam pojęcia jak to działa
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 4, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2020 at 08:47PM