@WuuMac @jamirq nie oceniam… każdy ma prawo mieć własne zdanie… na szczęście nie muszę się z nim zgadzać
posted in twitter
@WuuMac @jamirq nie oceniam… każdy ma prawo mieć własne zdanie… na szczęście nie muszę się z nim zgadzać
@WuuMac @jamirq nie oceniam… każdy ma prawo mieć własne zdanie… na szczęście nie muszę się z nim zgadzać
— tomasz (@tomasz)
Feb 4, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 04, 2023 at 10:05AM