tomaszwyka

@WuuMac @jamirq nie oceniam… każdy ma prawo mieć własne zdanie… na szczęście nie muszę się z nim zgadzać

@WuuMac @jamirq nie oceniam… każdy ma prawo mieć własne zdanie… na szczęście nie muszę się z nim zgadzać



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 04, 2023 at 10:05AM