@wojtek_NT początek tygodnia trzeba rozpocząc z pozytywną energią :)
posted in twitter
@wojtek_NT początek tygodnia trzeba rozpocząc z pozytywną energią :)
@wojtek_NT początek tygodnia trzeba rozpocząc z pozytywną energią :)
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 24, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 24, 2016 at 08:28AM