@wojtek_NT ja już po treningu ????
posted in twitter
@wojtek_NT ja już po treningu ????
@wojtek_NT ja już po treningu ????
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 24, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 24, 2016 at 08:31AM
@wojtek_NT ja już po treningu ????
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 24, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 24, 2016 at 08:31AM