@wikal1910 stoi w BMW Welt – niestety nie pomyślałem, żeby zrobić sobie z nią fotkę :/ http://bitly.com/2dwmqbI
posted in twitter
@wikal1910 stoi w BMW Welt – niestety nie pomyślałem, żeby zrobić sobie z nią fotkę :/ http://bitly.com/2dwmqbI
@wikal1910 stoi w BMW Welt – niestety nie pomyślałem, żeby zrobić sobie z nią fotkę :/ http://pic.twitter.com/JulLiVVW3C
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 22, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2016 at 04:46PM