tomaszwyka

@wikal1910 stoi w BMW Welt – niestety nie pomyślałem, żeby zrobić sobie z nią fotkę :/ http://bitly.com/2dwmqbI

@wikal1910 stoi w BMW Welt – niestety nie pomyślałem, żeby zrobić sobie z nią fotkę :/ http://bitly.com/2dwmqbI


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 22, 2016 at 04:46PM