tomaszwyka

Wczoraj w końcu się udało spełnić jedno z moich młodzieńczych marzeń – BMW E46? Co nieco już jest porobione: – gwint – hydrołapa – dyfer zaspawany – przełożenie 3.38 Także mam już bazę pod budowę driftowozu? https://bitly.com/3bINm4t

Wczoraj w końcu się udało spełnić jedno z moich młodzieńczych marzeń – BMW E46? Co nieco już jest porobione: – gwint – hydrołapa – dyfer zaspawany – przełożenie 3.38 Także mam już bazę pod budowę driftowozu? https://bitly.com/3bINm4t



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 13, 2021 at 10:54AM