@Walt_KowaIski jestem po 3 dawkach… odkąd się zaszczepiłem (czego nie żałuję) to czuję się dobrze… zanim powstały szczepionki przechorowałem bardzo poważnie COVID co opisałem w tym wątku → https://bit.ly/3jbNhge
posted in twitter
@Walt_KowaIski jestem po 3 dawkach… odkąd się zaszczepiłem (czego nie żałuję) to czuję się dobrze… zanim powstały szczepionki przechorowałem bardzo poważnie COVID co opisałem w tym wątku → https://bit.ly/3jbNhge
@Walt_KowaIski jestem po 3 dawkach… odkąd się zaszczepiłem (czego nie żałuję) to czuję się dobrze… zanim powstały szczepionki przechorowałem bardzo poważnie COVID co opisałem w tym wątku → https://bit.ly/3jbNhge
— tomasz (@tomasz)
Jan 28, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 28, 2023 at 10:28PM