@viasoftpl nie wiem, pewnie są różne a to napisał ktoś może dawno temu kiedy opłaty były wyższe… tak czy siak jakaś część pieniędzy ucieka do banków
posted in twitter
@viasoftpl nie wiem, pewnie są różne a to napisał ktoś może dawno temu kiedy opłaty były wyższe… tak czy siak jakaś część pieniędzy ucieka do banków
@viasoftpl nie wiem, pewnie są różne a to napisał ktoś może dawno temu kiedy opłaty były wyższe… tak czy siak jakaś część pieniędzy ucieka do banków
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 08:48AM