tomaszwyka

@viasoftpl nie wiem, pewnie są różne a to napisał ktoś może dawno temu kiedy opłaty były wyższe… tak czy siak jakaś część pieniędzy ucieka do banków

@viasoftpl nie wiem, pewnie są różne a to napisał ktoś może dawno temu kiedy opłaty były wyższe… tak czy siak jakaś część pieniędzy ucieka do banków



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 08:48AM