@viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL Revolutem ostatnio nie mogłem zapłacić w samolocie bo traktują to jako kartę prepaid czyli niby płacę a potem po wylądowaniu może się okazać, że nie ma środków na koncie
posted in twitter
@viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL Revolutem ostatnio nie mogłem zapłacić w samolocie bo traktują to jako kartę prepaid czyli niby płacę a potem po wylądowaniu może się okazać, że nie ma środków na koncie
@viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL Revolutem ostatnio nie mogłem zapłacić w samolocie bo traktują to jako kartę prepaid czyli niby płacę a potem po wylądowaniu może się okazać, że nie ma środków na koncie
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 16, 2022 at 01:57PM