tomaszwyka

@viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL Revolutem ostatnio nie mogłem zapłacić w samolocie bo traktują to jako kartę prepaid czyli niby płacę a potem po wylądowaniu może się okazać, że nie ma środków na koncie

@viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL Revolutem ostatnio nie mogłem zapłacić w samolocie bo traktują to jako kartę prepaid czyli niby płacę a potem po wylądowaniu może się okazać, że nie ma środków na koncie



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 16, 2022 at 01:57PM