tomaszwyka

@Tuolej @xphuyerx @eklektysta na nich nie ma chyba co liczyć w obecnej sytuacji…

@Tuolej @xphuyerx @eklektysta na nich nie ma chyba co liczyć w obecnej sytuacji…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

April 15, 2021 at 10:18PM