@Tuathee Bezcenne Chwile są zawsze przy MasterCard (mam to teraz w mBank) i generalnie jest to lipa… a Cashback pamiętam że był lipny bo trzeba było się przez Tradedoublera przeklikiwać i jakieś fikołki robić a ja na to nie mam czasu żeby myśleć o takich rzeczach jak klikanie w banery
posted in twitter
@Tuathee Bezcenne Chwile są zawsze przy MasterCard (mam to teraz w mBank) i generalnie jest to lipa… a Cashback pamiętam że był lipny bo trzeba było się przez Tradedoublera przeklikiwać i jakieś fikołki robić a ja na to nie mam czasu żeby myśleć o takich rzeczach jak klikanie w banery
@Tuathee Bezcenne Chwile są zawsze przy MasterCard (mam to teraz w mBank) i generalnie jest to lipa… a Cashback pamiętam że był lipny bo trzeba było się przez Tradedoublera przeklikiwać i jakieś fikołki robić a ja na to nie mam czasu żeby myśleć o takich rzeczach jak klikanie w banery
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 03:11PM