tomaszwyka

@Tuathee Bezcenne Chwile są zawsze przy MasterCard (mam to teraz w mBank) i generalnie jest to lipa… a Cashback pamiętam że był lipny bo trzeba było się przez Tradedoublera przeklikiwać i jakieś fikołki robić a ja na to nie mam czasu żeby myśleć o takich rzeczach jak klikanie w banery

@Tuathee Bezcenne Chwile są zawsze przy MasterCard (mam to teraz w mBank) i generalnie jest to lipa… a Cashback pamiętam że był lipny bo trzeba było się przez Tradedoublera przeklikiwać i jakieś fikołki robić a ja na to nie mam czasu żeby myśleć o takich rzeczach jak klikanie w banery



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 15, 2022 at 03:11PM