tomaszwyka

@TomRobak @Polothx lato było gorące… w budynku jest chłodno i przyjemnie cały czas także na razie klima to coś o czym nawet przez moment nie pomyślałem ?

@TomRobak @Polothx lato było gorące… w budynku jest chłodno i przyjemnie cały czas także na razie klima to coś o czym nawet przez moment nie pomyślałem ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 27, 2022 at 10:13AM