@TomRobak @Polothx lato było gorące… w budynku jest chłodno i przyjemnie cały czas także na razie klima to coś o czym nawet przez moment nie pomyślałem ?
posted in twitter
@TomRobak @Polothx lato było gorące… w budynku jest chłodno i przyjemnie cały czas także na razie klima to coś o czym nawet przez moment nie pomyślałem ?
@TomRobak @Polothx lato było gorące… w budynku jest chłodno i przyjemnie cały czas także na razie klima to coś o czym nawet przez moment nie pomyślałem ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 27, 2022 at 10:13AM