@tomczii mam też nagranie ze środka auta :) https://bitly.com/2RDiw5S
posted in twitter
@tomczii mam też nagranie ze środka auta :) https://bitly.com/2RDiw5S
mam też nagranie ze środka auta :)https://t.co/2exu505UMY
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) April 15, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
April 15, 2021 at 12:09PM