@thometomasz @jasiek_bond OK dowiedziałem się… w @GK_PGNiG byłoby jeszcze drożej w związku z tym zmienili dostawcę aby ratować biznes… stąd podwyżka jest z niecałych 10tys do 34tys a nie do 60tys
posted in twitter
@thometomasz @jasiek_bond OK dowiedziałem się… w @GK_PGNiG byłoby jeszcze drożej w związku z tym zmienili dostawcę aby ratować biznes… stąd podwyżka jest z niecałych 10tys do 34tys a nie do 60tys
@thometomasz @jasiek_bond OK dowiedziałem się… w @GK_PGNiG byłoby jeszcze drożej w związku z tym zmienili dostawcę aby ratować biznes… stąd podwyżka jest z niecałych 10tys do 34tys a nie do 60tys
— tomasz (@tomasz)
Mar 6, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 06, 2023 at 05:07PM