tomaszwyka

@thometomasz @jasiek_bond OK dowiedziałem się… w @GK_PGNiG byłoby jeszcze drożej w związku z tym zmienili dostawcę aby ratować biznes… stąd podwyżka jest z niecałych 10tys do 34tys a nie do 60tys

@thometomasz @jasiek_bond OK dowiedziałem się… w @GK_PGNiG byłoby jeszcze drożej w związku z tym zmienili dostawcę aby ratować biznes… stąd podwyżka jest z niecałych 10tys do 34tys a nie do 60tys



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 06, 2023 at 05:07PM