tomaszwyka

@thewoz @foormanski @paweloko z Mercedesa też się śmieję ? Miałem przygody z hamulcami więc przeżyłem ten szajs na własnej skórze https://bit.ly/395f4ab

@thewoz @foormanski @paweloko z Mercedesa też się śmieję ? Miałem przygody z hamulcami więc przeżyłem ten szajs na własnej skórze https://bit.ly/395f4ab



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 27, 2023 at 07:24AM