@thewoz @foormanski @paweloko z Mercedesa też się śmieję ? Miałem przygody z hamulcami więc przeżyłem ten szajs na własnej skórze https://bit.ly/395f4ab
posted in twitter
@thewoz @foormanski @paweloko z Mercedesa też się śmieję ? Miałem przygody z hamulcami więc przeżyłem ten szajs na własnej skórze https://bit.ly/395f4ab
@thewoz @foormanski @paweloko z Mercedesa też się śmieję ?
Miałem przygody z hamulcami więc przeżyłem ten szajs na własnej skórze https://bit.ly/395f4ab— tomasz (@tomasz)
Feb 27, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 27, 2023 at 07:24AM