@tarykabuhassan @MrDanielKrol @viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL w sumie to, że nic mi to nie dawało w stosunku do Revoluta… a jeszcze trzeba było płacić abo
posted in twitter
@tarykabuhassan @MrDanielKrol @viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL w sumie to, że nic mi to nie dawało w stosunku do Revoluta… a jeszcze trzeba było płacić abo
@tarykabuhassan @MrDanielKrol @viasoftpl @mBankpl @CinkciarzPL w sumie to, że nic mi to nie dawało w stosunku do Revoluta… a jeszcze trzeba było płacić abo
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 17, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 17, 2022 at 04:44PM