@t_szykulski jak spadnie śnieg i będzie ładnie? :-)
posted in twitter
@t_szykulski jak spadnie śnieg i będzie ładnie? :-)
@t_szykulski jak spadnie śnieg i będzie ładnie? :-)
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 21, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 21, 2016 at 02:53PM