tomaszwyka

@t_szykulski jak spadnie śnieg i będzie ładnie? :-)

@t_szykulski jak spadnie śnieg i będzie ładnie? :-)


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 21, 2016 at 02:53PM