@szymon_kasprzyk tak małą kwotę to chyba bym wpakował po prostu w crypto… zwłaszcza, że teraz jest tanio ?
posted in twitter
@szymon_kasprzyk tak małą kwotę to chyba bym wpakował po prostu w crypto… zwłaszcza, że teraz jest tanio ?
@szymon_kasprzyk tak małą kwotę to chyba bym wpakował po prostu w crypto… zwłaszcza, że teraz jest tanio ?
— tomasz (@tomasz)
Feb 22, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 22, 2023 at 07:35AM