tomaszwyka

@szymon_kasprzyk tak małą kwotę to chyba bym wpakował po prostu w crypto… zwłaszcza, że teraz jest tanio ?

@szymon_kasprzyk tak małą kwotę to chyba bym wpakował po prostu w crypto… zwłaszcza, że teraz jest tanio ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 22, 2023 at 07:35AM