Szkoda, że iPhone 7 nie ma trybu portretowego jak Plus http://bitly.com/2eTEUQN #MyAppleLive http://bitly.com/2eQNLmI
posted in twitter
Szkoda, że iPhone 7 nie ma trybu portretowego jak Plus http://bitly.com/2eTEUQN #MyAppleLive http://bitly.com/2eQNLmI
Szkoda, że iPhone 7 nie ma trybu portretowego jak Plus http://bitly.com/2eTEUQN #MyAppleLive http://pic.twitter.com/0QY9jDDTdy
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 07:10PM