tomaszwyka

Szkoda, że iPhone 7 nie ma trybu portretowego jak Plus http://bitly.com/2eTEUQN #MyAppleLive http://bitly.com/2eQNLmI

Szkoda, że iPhone 7 nie ma trybu portretowego jak Plus http://bitly.com/2eTEUQN #MyAppleLive http://bitly.com/2eQNLmI


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 07:10PM