Sporo osób prosi mnie o podanie producenta owych farb… oto zdjęcie pudełka i zawartości :) Firma “Otocki” Polecam ❤️ http://bitly.com/2dqXcLZ
posted in twitter
Sporo osób prosi mnie o podanie producenta owych farb… oto zdjęcie pudełka i zawartości :) Firma “Otocki” Polecam ❤️ http://bitly.com/2dqXcLZ
Sporo osób prosi mnie o podanie producenta owych farb… oto zdjęcie pudełka i zawartości :)
Firma “Otocki”
Polecam ❤️ http://pic.twitter.com/ppIUnIypiS— Tomasz Wyka (@tomasz) October 20, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 20, 2016 at 08:14PM