tomaszwyka

Sporo osób prosi mnie o podanie producenta owych farb… oto zdjęcie pudełka i zawartości :) Firma “Otocki” Polecam ❤️ http://bitly.com/2dqXcLZ

Sporo osób prosi mnie o podanie producenta owych farb… oto zdjęcie pudełka i zawartości :) Firma “Otocki” Polecam ❤️ http://bitly.com/2dqXcLZ


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 20, 2016 at 08:14PM