Skonfigurowałem najmocniejszą wersję #MacBookPro 15” + #AppleCare #sprzedamnerke #dobranoc http://bitly.com/2eUWO5K http://bitly.com/2fbzepg
posted in twitter
Skonfigurowałem najmocniejszą wersję #MacBookPro 15” + #AppleCare #sprzedamnerke #dobranoc http://bitly.com/2eUWO5K http://bitly.com/2fbzepg
Skonfigurowałem najmocniejszą wersję #MacBookPro 15” + #AppleCare #sprzedamnerke #dobranochttp://bitly.com/2eW99FM#MyAppleLive http://pic.twitter.com/Qs3hk3f42Z
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 08:51PM