tomaszwyka

@sikorskiradek @PolskaPolicja @PK_GOV_PL Wiemy, że: – jeździ Hondą CR-V 2007-2012 w manualu – prawdopodobnie jest pracownikiem fizycznym (brudny i uszkodzony paznokieć) – bywa w okolicach Łodzi – prawdopodobnie jest brunetem – być może myśliwy https://bit.ly/3Z54jfV

@sikorskiradek @PolskaPolicja @PK_GOV_PL Wiemy, że: – jeździ Hondą CR-V 2007-2012 w manualu – prawdopodobnie jest pracownikiem fizycznym (brudny i uszkodzony paznokieć) – bywa w okolicach Łodzi – prawdopodobnie jest brunetem – być może myśliwy https://bit.ly/3Z54jfV



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 26, 2023 at 05:30PM