@saszynski Jest dziwnie ale na luzie ogarnąłem więc nie taki diabeł straszny?
posted in twitter
@saszynski Jest dziwnie ale na luzie ogarnąłem więc nie taki diabeł straszny?
@saszynski Jest dziwnie ale na luzie ogarnąłem więc nie taki diabeł straszny?
— tomasz (@tomasz)
Jan 3, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 03, 2023 at 01:40PM