tomaszwyka

@saszynski Jest dziwnie ale na luzie ogarnąłem więc nie taki diabeł straszny?

@saszynski Jest dziwnie ale na luzie ogarnąłem więc nie taki diabeł straszny?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 03, 2023 at 01:40PM