@sancote I bierzesz mandaty na siebie? ?
posted in twitter
@sancote I bierzesz mandaty na siebie? ?
I bierzesz mandaty na siebie? ?
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) March 10, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 10, 2021 at 07:30PM
I bierzesz mandaty na siebie? ?
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) March 10, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 10, 2021 at 07:30PM