@sadek oby kiedyś za to zapłacili i nie mam tu na myśli pieniądzy (chociaż reparacje też się należą)
posted in twitter
@sadek oby kiedyś za to zapłacili i nie mam tu na myśli pieniądzy (chociaż reparacje też się należą)
@sadek oby kiedyś za to zapłacili i nie mam tu na myśli pieniądzy (chociaż reparacje też się należą)
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 07:30AM