tomaszwyka

@sadek oby kiedyś za to zapłacili i nie mam tu na myśli pieniądzy (chociaż reparacje też się należą)

@sadek oby kiedyś za to zapłacili i nie mam tu na myśli pieniądzy (chociaż reparacje też się należą)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 03, 2022 at 07:30AM