tomaszwyka

@sadek i to mi się podoba! Uwielbiam patrzeć jak się rodakom udaje w biznesie?

@sadek i to mi się podoba! Uwielbiam patrzeć jak się rodakom udaje w biznesie?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 28, 2023 at 11:04PM