@sadek i to mi się podoba! Uwielbiam patrzeć jak się rodakom udaje w biznesie?
posted in twitter
@sadek i to mi się podoba! Uwielbiam patrzeć jak się rodakom udaje w biznesie?
@sadek i to mi się podoba! Uwielbiam patrzeć jak się rodakom udaje w biznesie?
— tomasz (@tomasz)
Mar 28, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 28, 2023 at 11:04PM