tomaszwyka

RT @Tomasz5ek: Firma Westinghouse ma budować elektrownię atomową w PL. Tymczasem 49% udziałów firmy kupiła spółka Cameco. Jej szef jest konsulem Kazachstanu w Kanadzie. Cameco ściśle współdziała z kazachską firmą biorącą paliwo jądrowe z Rosji Więcej – tu: https://bit.ly/3sGoulG Dzięki za RT https://bit.ly/3TVmdiv

RT @Tomasz5ek: Firma Westinghouse ma budować elektrownię atomową w PL. Tymczasem 49% udziałów firmy kupiła spółka Cameco. Jej szef jest konsulem Kazachstanu w Kanadzie. Cameco ściśle współdziała z kazachską firmą biorącą paliwo jądrowe z Rosji Więcej – tu: https://bit.ly/3sGoulG Dzięki za RT https://bit.ly/3TVmdiv



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 30, 2022 at 01:04PM