RT @tomasz: Czas znowu zagrać w @StarCraft… w którego pierwszy raz zagrałem jakieś 19 lat temu! http://bitly.com/2q2fqp4 #MyStarcraftStory
posted in twitter
RT @tomasz: Czas znowu zagrać w @StarCraft… w którego pierwszy raz zagrałem jakieś 19 lat temu! http://bitly.com/2q2fqp4 #MyStarcraftStory
Czas znowu zagrać w @StarCraft… w którego pierwszy raz zagrałem jakieś 19 lat temu!http://bitly.com/2q2fqp4#MyStarcraftStory
— Tomasz Wyka (@tomasz) April 22, 2017
from Twitter https://twitter.com/tomasz
April 23, 2017 at 10:08PM