tomaszwyka

RT @tomasz: Czas znowu zagrać w @StarCraft… w którego pierwszy raz zagrałem jakieś 19 lat temu! http://bitly.com/2q2fqp4 #MyStarcraftStory

RT @tomasz: Czas znowu zagrać w @StarCraft… w którego pierwszy raz zagrałem jakieś 19 lat temu! http://bitly.com/2q2fqp4 #MyStarcraftStory


from Twitter https://twitter.com/tomasz

April 23, 2017 at 10:08PM