tomaszwyka

RT @psman: @tomasz @norbertcala @mateuszbudzen @rzedowska Panie i panowie, coś dla Was na wichury, jeśli auto stoi na zewnątrz ;) https://bit.ly/3KuNINT

RT @psman: @tomasz @norbertcala @mateuszbudzen @rzedowska Panie i panowie, coś dla Was na wichury, jeśli auto stoi na zewnątrz ;) https://bit.ly/3KuNINT



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 22, 2023 at 12:05PM