RT @psman: @tomasz @norbertcala @mateuszbudzen @rzedowska Panie i panowie, coś dla Was na wichury, jeśli auto stoi na zewnątrz ;) https://bit.ly/3KuNINT
posted in twitter
RT @psman: @tomasz @norbertcala @mateuszbudzen @rzedowska Panie i panowie, coś dla Was na wichury, jeśli auto stoi na zewnątrz ;) https://bit.ly/3KuNINT
RT @psman: @tomasz @norbertcala @mateuszbudzen @rzedowska Panie i panowie, coś dla Was na wichury, jeśli auto stoi na zewnątrz ;) https://bit.ly/3KuNINT
— tomasz (@tomasz)
Feb 22, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 22, 2023 at 12:05PM