tomaszwyka

RT @norbertcala: Jakbyście byli ciekawi jak wyglądają ramki iPhone 12 Pro po normalnym użytkowaniu przez faceta noszącego telefon bez obudowy w kieszj spodni to wyglądają tak. Zaś ekran i tył bez żadnej nawet mikro ruski. https://bitly.com/2I8NmPf

RT @norbertcala: Jakbyście byli ciekawi jak wyglądają ramki iPhone 12 Pro po normalnym użytkowaniu przez faceta noszącego telefon bez obudowy w kieszj spodni to wyglądają tak. Zaś ekran i tył bez żadnej nawet mikro ruski. https://bitly.com/2I8NmPf



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 04, 2020 at 09:41PM