RT @norbertcala: Jakbyście byli ciekawi jak wyglądają ramki iPhone 12 Pro po normalnym użytkowaniu przez faceta noszącego telefon bez obudowy w kieszj spodni to wyglądają tak. Zaś ekran i tył bez żadnej nawet mikro ruski. https://bitly.com/2I8NmPf
posted in twitter
RT @norbertcala: Jakbyście byli ciekawi jak wyglądają ramki iPhone 12 Pro po normalnym użytkowaniu przez faceta noszącego telefon bez obudowy w kieszj spodni to wyglądają tak. Zaś ekran i tył bez żadnej nawet mikro ruski. https://bitly.com/2I8NmPf
Jakbyście byli ciekawi jak wyglądają ramki iPhone 12 Pro po normalnym użytkowaniu przez faceta noszącego telefon bez obudowy w kieszj spodni to wyglądają tak.
Zaś ekran i tył bez żadnej nawet mikro ruski. pic.twitter.com/2m8wh7QgMo
— Norbert Cała (@norbertcala) November 4, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2020 at 09:41PM