tomaszwyka

RT @NocnaZ: Jak tam się czujecie ekipo #tankujenaOrlenie ze świadomością, że dopiero teraz Rosja odcięła Orlen od ropy i przez rok wojny finansowaliście terrorystę Putina? ?

RT @NocnaZ: Jak tam się czujecie ekipo #tankujenaOrlenie ze świadomością, że dopiero teraz Rosja odcięła Orlen od ropy i przez rok wojny finansowaliście terrorystę Putina? ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 26, 2023 at 07:42PM