RT @NocnaZ: Jak tam się czujecie ekipo #tankujenaOrlenie ze świadomością, że dopiero teraz Rosja odcięła Orlen od ropy i przez rok wojny finansowaliście terrorystę Putina? ?
posted in twitter
RT @NocnaZ: Jak tam się czujecie ekipo #tankujenaOrlenie ze świadomością, że dopiero teraz Rosja odcięła Orlen od ropy i przez rok wojny finansowaliście terrorystę Putina? ?
RT @NocnaZ: Jak tam się czujecie ekipo #tankujenaOrlenie ze świadomością, że dopiero teraz Rosja odcięła Orlen od ropy i przez rok wojny finansowaliście terrorystę Putina? ?
— tomasz (@tomasz)
Feb 26, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 26, 2023 at 07:42PM