tomaszwyka

RT @NocnaZ: 1,5 mld pln, tyle @MorawieckiM wpisał sobie do budżetu na 2023. To jest tanie państwo??! https://bit.ly/3zfgoUQ

RT @NocnaZ: 1,5 mld pln, tyle @MorawieckiM wpisał sobie do budżetu na 2023. To jest tanie państwo??! https://bit.ly/3zfgoUQ



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 25, 2022 at 05:43PM