tomaszwyka

RT @myapplepl: Odwagi Apple! Zostawcie Escape, zabierzcie Caps Locka http://bitly.com/2f8mShB

RT @myapplepl: Odwagi Apple! Zostawcie Escape, zabierzcie Caps Locka http://bitly.com/2f8mShB


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 26, 2016 at 10:35PM