tomaszwyka

RT @magda0723: Kaczyński jest „ulepiony” dla swoich wyborców. Źle ubrany, zaniedbany starzec, sypiący niesmacznym żartem, niczym obleśny, spocony wuj z wesela. Suweren się z nim utożsamia. Swój chłop.

RT @magda0723: Kaczyński jest „ulepiony” dla swoich wyborców. Źle ubrany, zaniedbany starzec, sypiący niesmacznym żartem, niczym obleśny, spocony wuj z wesela. Suweren się z nim utożsamia. Swój chłop.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 23, 2022 at 06:28PM