RT @magda0723: Kaczyński jest „ulepiony” dla swoich wyborców. Źle ubrany, zaniedbany starzec, sypiący niesmacznym żartem, niczym obleśny, spocony wuj z wesela. Suweren się z nim utożsamia. Swój chłop.
posted in twitter
RT @magda0723: Kaczyński jest „ulepiony” dla swoich wyborców. Źle ubrany, zaniedbany starzec, sypiący niesmacznym żartem, niczym obleśny, spocony wuj z wesela. Suweren się z nim utożsamia. Swój chłop.
RT @magda0723: Kaczyński jest „ulepiony” dla swoich wyborców. Źle ubrany, zaniedbany starzec, sypiący niesmacznym żartem, niczym obleśny, spocony wuj z wesela. Suweren się z nim utożsamia. Swój chłop.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 23, 2022 at 06:28PM