tomaszwyka

RT @Dariusz_Jonski: Przedsiębiorca, który ma myjnie samoobsługową w Kutnie płacił za gaz: luty 2022 – 3 tys. luty 2023 -16 tys. Przypomnę na giełdzie gaz kosztuje 230 za MWh, a Orlen sprzedaje dla przedsiębiorstw za 630! Przez spekulacje PiS zamykane są kolejne firmy. https://bit.ly/3KIityY

RT @Dariusz_Jonski: Przedsiębiorca, który ma myjnie samoobsługową w Kutnie płacił za gaz: luty 2022 – 3 tys. luty 2023 -16 tys. Przypomnę na giełdzie gaz kosztuje 230 za MWh, a Orlen sprzedaje dla przedsiębiorstw za 630! Przez spekulacje PiS zamykane są kolejne firmy. https://bit.ly/3KIityY



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 28, 2023 at 01:04PM