tomaszwyka

RT @ArturooArtur: #Jprdl na to idzie 2,7mld zł z naszych podatków.? Od kilkunastu minut trwa „dyskusja” u funkcjonariusza Rachonia i przez ten czas ekran podzielony jest na 3 części gdzie na okrągło jest puszczany Duda z Bidenem a poniżej Tusk z Putinem ? Oni są do zaorania natychmiast ?? https://bit.ly/3IpV1ny

RT @ArturooArtur: #Jprdl na to idzie 2,7mld zł z naszych podatków.? Od kilkunastu minut trwa „dyskusja” u funkcjonariusza Rachonia i przez ten czas ekran podzielony jest na 3 części gdzie na okrągło jest puszczany Duda z Bidenem a poniżej Tusk z Putinem ? Oni są do zaorania natychmiast ?? https://bit.ly/3IpV1ny



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 26, 2023 at 05:08PM