tomaszwyka

RT @Anna_M_Dyner: ?? #OrędziePutina ? 1/n Wszystko już gotowe, za kilka minut zacznie się orędzie Władimira Putina. Czyli rozpoczynam obiecaną nitkę. https://bit.ly/3IH8DvY

RT @Anna_M_Dyner: ?? #OrędziePutina ? 1/n Wszystko już gotowe, za kilka minut zacznie się orędzie Władimira Putina. Czyli rozpoczynam obiecaną nitkę. https://bit.ly/3IH8DvY



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 21, 2023 at 10:42AM