RT @Ania10123: Mąż Witek nadal przebywa w szpitalu. To bezczelność i totalne lekceważenie społeczeństwa. Ja nawet nawet idąc do lekarza z przeziębieniem muszę wykupić prywatną wizytę, bo najblizszy wolny termin za miesiąc. #MafiaPiS https://bit.ly/3pQt0Qn
posted in twitter
RT @Ania10123: Mąż Witek nadal przebywa w szpitalu. To bezczelność i totalne lekceważenie społeczeństwa. Ja nawet nawet idąc do lekarza z przeziębieniem muszę wykupić prywatną wizytę, bo najblizszy wolny termin za miesiąc. #MafiaPiS https://bit.ly/3pQt0Qn
RT @Ania10123: Mąż Witek nadal przebywa w szpitalu.
To bezczelność i totalne lekceważenie społeczeństwa.
Ja nawet nawet idąc do lekarza z przeziębieniem muszę wykupić prywatną wizytę, bo najblizszy wolny termin za miesiąc.
#MafiaPiShttps://bit.ly/3pQt0Qn
— tomasz (@tomasz)
May 18, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
May 18, 2023 at 03:01PM