tomaszwyka

RT @Ania10123: Mąż Witek nadal przebywa w szpitalu. To bezczelność i totalne lekceważenie społeczeństwa. Ja nawet nawet idąc do lekarza z przeziębieniem muszę wykupić prywatną wizytę, bo najblizszy wolny termin za miesiąc. #MafiaPiS https://bit.ly/3pQt0Qn

RT @Ania10123: Mąż Witek nadal przebywa w szpitalu. To bezczelność i totalne lekceważenie społeczeństwa. Ja nawet nawet idąc do lekarza z przeziębieniem muszę wykupić prywatną wizytę, bo najblizszy wolny termin za miesiąc. #MafiaPiS https://bit.ly/3pQt0Qn



from Twitter https://twitter.com/tomasz

May 18, 2023 at 03:01PM