tomaszwyka

@RomanskiRafal @thewoz @lukaszkotkowski od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW, 80tys km rocznie, w sumie kilkanaście aut… za serwis zapłaciłem do tej pory zero zł

@RomanskiRafal @thewoz @lukaszkotkowski od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW, 80tys km rocznie, w sumie kilkanaście aut… za serwis zapłaciłem do tej pory zero zł



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 09, 2023 at 01:37PM