@RomanskiRafal @thewoz @lukaszkotkowski od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW, 80tys km rocznie, w sumie kilkanaście aut… za serwis zapłaciłem do tej pory zero zł
posted in twitter
@RomanskiRafal @thewoz @lukaszkotkowski od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW, 80tys km rocznie, w sumie kilkanaście aut… za serwis zapłaciłem do tej pory zero zł
@RomanskiRafal @thewoz @lukaszkotkowski od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW, 80tys km rocznie, w sumie kilkanaście aut… za serwis zapłaciłem do tej pory zero zł
— tomasz (@tomasz)
Feb 9, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 09, 2023 at 01:37PM