tomaszwyka

@robsoniqe musiałem wyciąć wszystko co się dało i stracić gwarancję żeby tak gadało… ale było warto?

@robsoniqe musiałem wyciąć wszystko co się dało i stracić gwarancję żeby tak gadało… ale było warto?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 04, 2022 at 10:07AM