@robsoniqe musiałem wyciąć wszystko co się dało i stracić gwarancję żeby tak gadało… ale było warto?
posted in twitter
@robsoniqe musiałem wyciąć wszystko co się dało i stracić gwarancję żeby tak gadało… ale było warto?
@robsoniqe musiałem wyciąć wszystko co się dało i stracić gwarancję żeby tak gadało… ale było warto?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 04, 2022 at 10:07AM