@R8uzz no pewnie, że widziałem :D
posted in twitter
@R8uzz no pewnie, że widziałem :D
@R8uzz no pewnie, że widziałem :D
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 3, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2016 at 06:33PM
@R8uzz no pewnie, że widziałem :D
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 3, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2016 at 06:33PM