@qszell generalnie @BMW_Polska to ma… ale nie w Polsce (nie wiem dlaczego)
posted in twitter
@qszell generalnie @BMW_Polska to ma… ale nie w Polsce (nie wiem dlaczego)
generalnie @BMW_Polska to ma… ale nie w Polsce (nie wiem dlaczego)
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 19, 2017
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 19, 2017 at 07:27AM