@psman słucham tej muzy na co dzień ale na festiwalu byłem chyba najstarszy?
posted in twitter
@psman słucham tej muzy na co dzień ale na festiwalu byłem chyba najstarszy?
@psman słucham tej muzy na co dzień ale na festiwalu byłem chyba najstarszy?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 28, 2022 at 11:05AM