tomaszwyka

@psman słucham tej muzy na co dzień ale na festiwalu byłem chyba najstarszy?

@psman słucham tej muzy na co dzień ale na festiwalu byłem chyba najstarszy?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 28, 2022 at 11:05AM