@psman albo tylko troluje (co sam lubię od czasu do czasu zrobić) albo kretyn (wtedy nie warto marnować na niego czasu) Stawiam, że troluje ?
posted in twitter
@psman albo tylko troluje (co sam lubię od czasu do czasu zrobić) albo kretyn (wtedy nie warto marnować na niego czasu) Stawiam, że troluje ?
@psman albo tylko troluje (co sam lubię od czasu do czasu zrobić) albo kretyn (wtedy nie warto marnować na niego czasu)
Stawiam, że troluje ?— tomasz (@tomasz)
Feb 16, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 16, 2023 at 06:38PM