tomaszwyka

@psman albo tylko troluje (co sam lubię od czasu do czasu zrobić) albo kretyn (wtedy nie warto marnować na niego czasu) Stawiam, że troluje ?

@psman albo tylko troluje (co sam lubię od czasu do czasu zrobić) albo kretyn (wtedy nie warto marnować na niego czasu) Stawiam, że troluje ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 16, 2023 at 06:38PM